Учора, 20-го січня, в литовському місті Алітус завершився міжнародний турнір Alytus Cup – 2018, який відбувся у рамках стартового туру прем’єрного чемпіонату Інтернаціональної Карпатської ліги водного поло 2019 року. Почесний трофей, нагадаємо, вибороли ватерполісти РЦОП Mінск. Львівське «Динамо» стало срібним призером, а трійку призерів доповнив LSTW Ocmer Lodz. Без нагород залишився господар турніру WPC Elektrenai Žaibas. Пропонуємо вашій увазі підбірку світлин звітного турніру.







































