Львів’яни участь у змаганнях візьмуть уперше, тож для гравців львівського ВК «Динамо» це хороший досвід зіграти проти скандинавських команд.
Нагадаємо, що підопічні Олексія Шведова потрапили до квартету групи А. У цій групі українці зіграють проти фінської команди Turun Uimarit Turku, шведської Järfälla Vattenpolo та з латвійською командою Riga Sharks.
