Шановні вболівальники ВК «Динамо»!


У цей весняний сонячний день від щирого серця вітаємо Вас та Ваші родини з Воскресінням Христовим – головною подією церковного календаря, найдавнішим і найважливішим християнським святом!

Святий Великдень несе нам довгоочікувану радість перемоги Сина Божого, дарує надію та впевненість у завтрашньому дні, поселяє спокій у серцях, укріпляє віру та живить душу. Тож нехай Божа милість та благословення оросять ваше життя, а мир, любов та злагода запанують у вашій оселі. Зичимо Вам гарного настрою, відмінного здоров’я, сімейного затишку, незмінного успіху та здійснення усіх задумів і нехай Бог благословляє всі ваші справи. Всіх вам земних благ та злагоди на довгі літа і нехай царюють у ваших серцях радість і душевний спокій! З настанням Пасхальних днів пробуджується не лише земля, а й усі людські надії й сподівання на добру долю – для наших сімей, українського народу, усієї нашої багатостраждальної країни. Тож нехай до нашої держави нарешті прийде мир, а до вашої оселі – здоров’я, любов, щастя й добробут.

«Христос воскрес!» – десь пролунало,

І на душі святково стало.

Ось кошики із рушниками

Несуть до церкви із пасками.

Святково свічки засвітились,

І всі частунки освятились.

«Христос воскрес» – лунають дзвони.

Хай зникнуть всякі перепони!

Хай у душі панує свято,

Хай успіхів буде багато!

Хай завжди і у всім щастить.

І хай вас Бог благословить!

Міцного здоров’я, довгих років життя, творчих успіхів і всіляких гараздів Вам і Вашим рідним! Веселих свят! Христос Воскрес! Воістину воскрес!

З повагою, Ваш ВК «Динамо» Львів