ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ СЕРЕД ЮНІОРІВ: ОБИДВІ ЛЬВІВСЬКІ КОМАНДИ КВАЛІФІКУВАЛИСЯ У ФІНАЛ

У Кам’янському завершився другий тур чемпіонату України серед юніорів 2004 року народження та молодших. Нагадаємо, саме за підсумками цього туру визначилися шість кращих команд, які і продовжать боротьбу за медалі чемпіонату. Серед них – Львівський коледж спорту та КДЮСШ імені Кутенка.

В заключних матчах другого туру обидві львівські команди здобули перемоги. Команда Львівського коледжу спорту каменя на камені не залишила від маріупольської «Меотіди» – 12:0, а КДЮСШ імені Кутенка з рахунком 11:3 перемогла збірну Харківської області. Що цікаво, саме ця перемога дозволила команді Євгена Скиби кваліфікуватися до фіналу змагань з останнього шостого прохідного місця. Команда Юрія Сидоровича та Євгена Наумчика до фіналу чемпіонату України кваліфікувалася з першого місця. До фіналу чемпіонату також кваліфікувалися збірна Харківської області – 1, ДНУ (Дніпро), «Динамо» (Ужгород) та ДЮСШ№21 (Київ). Завершили боротьбу за медалі Збірна Харківської області – 2 та «Меотіда» (Маріуполь). Ці команди за підсумками двох турів посіли сьоме та восьме місце.

Результати матчів львівських команди у 2 турі:

Львівський коледж спорту – Збірна Харківської області – 2 – 12:0 (17:5) (3:0, 4:3, 6:1, 4:1)

Львівський коледж спорту – Збірна Харківської області – 1 – 7:7 (1:1, 2:2, 2:1, 2:3)

Львівський коледж спорту – Меотіда (Маріуполь) – 12:0

КДЮСШ імені Кутенка – Збірна Харківської області – 1 – 4:9 (0:1, 1:2, 3:3, 0:3)

КДЮСШ імені Кутенка – Меотіда (Маріуполь) – 12:0 (17:5) (9:1, 3:3, 5:1)

КДЮСШ імені Кутенка – Збірна Харківської області – 2 – 11:3