У Львові завершився ІІІ тур Суперліги серед команд групи А


Змагання відбулися 22-24 листопада на навчально-спортивній базі літніх видів спорту Міноборони України.

Результати та протоколи усіх поєдинків можна переглянути тут: https://waterpolo.com.ua/championships/superleague-2024-2025#!/tab/808281493-3

Після зіграних десяти поєдинків лідирує незмінно “Динамо Львів”. На другому місці наразі “ЛФКС-Акватіко”.
По 15 балів мають ШВСМ “ВК Маріуполь” та НТУ “ХПІ-ШВСМ”. Вони зіграли по сім поєдинків.

Матчі ІІІ туру в групі Б відбудуться у грудні. Слідкуйте за анонсами на сайті та сторінках Федерації водного поло України у соцмережах.

СТАНОВИЩЕ КОМАНД:

1. ВК «Динамо» Львів» (30 очок, 10 матчів)
2. «ЛФКС»-«Акватіко», м. Львів (21 очко, 10 матчів)
3. ВК «Маріуполь» (15 очок, 7 матчів)
4. НТУ-ХПІ-ШВСМ, м. Харків (15 очок, 7 матчів)
5. Зб. Закарпатської області – УжНУ (12 очок, 10 матчів)
6. КІВС, м. Львів (6 очок, 10 матчів)
7. Збірна Харківської обл. (3 очки, 7 матчів)
8. Збірна Києва (0 очок, 7 матчів)