У другому матчі кваліфікації Кубка світу українці перемогли британців

У другому матчі кваліфікації Кубка світу (дивізіон Б) збірна України зустрілася з суперником із Великої Британії. Підопічні Олексія Шведова відчутно переважали суперників впродовж трьох періодів, здобувши велику різницю у рахунку 11-3. Втім, четверта чверть розвивалася за геть іншим сценарієм – 6-1 на користь британців. У підсумку, синьо-жовта команда святкувала перемогу з відривом у три голи.

Збірна України – збірна Великої Британії 12-9 (5-1, 2-1, 4-1, 1-6)

СКЛАДИ КОМАНД

ЗБІРНА УКРАЇНИ: Нікольський Костянтин, Осика Максим, Войтенко Володимир, Ашанін Дмитро, Дядюра Олександр, Грищук Роман, Джура Орест, Соколов Денис, Бабаєнко Владислав, Алєксєєв Костянтин, Гусаков Денис, Кечеджи Ігор, Бабський Нестор.

ЗБІРНА ВЕЛИКОЇ БРИТАНІЇ: Томас Менлі, Ден Паддон, Аарон Вінстенлі, Камерон Пауелл, Руді Полстер, Джордан Елліот, Ден Аткінсон, Том Хант, Джон Пратт, Джордж Девіс, Раян Сімінгтон, Фрейзер Дугід, Метт Холланд.

ГОЛИ

ЗБІРНА УКРАЇНИ: Осика Максим (2 голи), Войтенко Володимир (1 гол), Ашанін Дмитро (2 голи), Дядюра Олександр (2 голи), Джура Орест (1 гол), Алєксєєв Костянтин (1 гол), Гусаков Денис (2 голи), Кечеджи Ігор (1 гол).

ЗБІРНА ВЕЛИКОЇ БРИТАНІЇ: Аарон Вінстенлі (1 гол), Камерон Пауелл (3 голи), Джордан Елліот (1 гол), Джон Пратт (2 голи), Раян Сімінгтон (2 голи).

В іншому поєдинку Мальта поступилася збрній Німеччини.

Збірна Мальти – збірна Німеччини 5-9 (0-2, 3-3, 1-2, 1-2)