Сьогодні, 8-го червня, вітання з нагоди 18-го Дня народження приймає один з наймолодших гравців львівського «Динамо», воротар Нестор Бабський, якому фахівці пророкують у майбутньому, звісно за належної щодня самовідданої праці на тренуваннях, хорошу кар’єру на самому серйозному рівні.
Перші кроки у грі з м’ячем на воді Нестор Бабський почав робити у відділенні водного поло львівської Дитячо-юнацької спортивної школи № 3. Згодом на гру талановитого хлопця звернули увагу й тренери Львівського училища фізичної культури, в якому він зараз навчається на першому курсі і паралельно з «Динамо» продовжує захищати ворота команди цього спортивно-навчального закладу. У складі команди ЛУФК Нестор неодноразово, включаючи й поточний сезон, вигравав золоті нагороди першості України серед юнаків та юніорів різних вікових категорій.
Ну а в цьому сезоні-17/18 Нестор Бабський у складі команди львівського «Динамо» вперше став і золотим медалістом Чемпіонату України серед клубів Суперліги. А сьогодні він готується до заключного турніру поточного сезону – «Фіналу чотирьох» розіграшу Кубка України 2018 року, матчі якого за два тижні пройдуть у Львові.
Зазначимо, що в «Динамо» Нестор наразі є резервним голкіпером. При цьому він уже другий сезон бере участь у більшості матчів. Тренери частенько довіряють йому місце у рамці, де він міняє Костянтина Нікольського. І треба сказати, що загалом вони задоволені діями свого молодого воротаря. Але зрозуміло, що аби досягти вершин спортивної майстерності і стати першим номером як у «Динамо», а з часом, цілком ймовірно, і в національній збірній України, нинішньому соленізанту необхідно, як то кажуть, ще пахати і пахати. Та що дуже важливо, потенціал у хлопця є. А значить, усе залежить виключно від нього самого: буде самовіддано працювати – результат прийде обов’язково…
Тож уся динамівська сім’я разом з ватерпольною громадськістю Львівщини вітає Нестора з уродинами та щиро бажає йому міцного здоров’я, успіхів у навчанні, щастя в особистому житті, матеріального достатку та якомога більше суперсейвів і переможних матчів у складі команди «Динамо», а також життєвої мудрості, яка дозволить втілити у реальність усі свої плани.
З повноліттям і многая літа, Несторе!


