ВК “Динамо” Львів вітає з Днем Незалежності України!
За 30 років відродженої Незалежності перед українським народом було багато викликів та випробувань. А ще – багато досягнень та перемог. Кожен з нас творить історію нашої держави. Тож наснаги нам, миру та терпіння робити Україну ще величнішою!
