З Днем Конституції, люба Україно!


Ватерпольний клуб «Динамо» Львів щиро вітає усіх громадян України із державним святом – 21-ою річницею прийняття Конституції України!

У 1996 році Верховна Рада України, висловлюючи суверенну волю громадян нашої держави і спираючись на багатовікову історію українського державотворення та на світовий досвід, прийняла Основний Закон України – Конституцію.

Тож нехай демократичні засади, що були закріплені цим надзвичайно важливим документом стануть реаліями нашого сьогодення, а дух законності прийде до серця кожного громадянина нашої багатостраждальної держави.

Давайте усі разом молитися і просити у Господа Благословення за нашу єдину Україну та будемо вірити й сподіватися у краще майбутнє, а також гуртом  створювати нову європейську державу.

 ВАШ ВАТЕРПОЛЬНИЙ КЛУБ «ДИНАМО» ЛЬВІВ