Ватерпольний клуб «Динамо» Львів щиро вітає усіх громадян України із державним святом – 22-ою річницею прийняття Конституції України!
У 1996 році Верховна Рада України, висловлюючи суверенну волю громадян нашої держави і спираючись на багатовікову історію українського державотворення та на світовий досвід, прийняла Основний Закон України – Конституцію!
У цей день ми святкуємо дату становлення вільної і незалежної України, яка повстала з попелу. Тож нехай полум’я гордості за нашу країну яскраво горить у серцях всіх нас, освітлюючи нам шлях у щасливе майбутнє. Адже вже саме прийняття народом свого найголовнішого документа – Конституції – знаменує народження вільної і незалежної держави. Тож нехай ця дата, 28 червня, у календарі ніколи не стане для нас порожнім звуком і кожен із нас з гідністю зможе сказати, що ми дійсно маємо ту країну, яку заслуговуємо, і ті закони, які ухвалювали самі. Нехай Україна залишиться незалежною і могутньою. Нехай на жовтих полях достигає урожай радості, а блакитне небо ніколи не заступають хмари проблем.
І нехай демократичні засади, що були закріплені цим надзвичайно важливим документом стануть реаліями нашого сьогодення, а дух законності прийде до серця кожного громадянина нашої багатостраждальної держави.
Давайте усі разом молитися і просити у Господа Благословення за нашу єдину Україну та будемо вірити й сподіватися у краще майбутнє, а також гуртом створювати нову європейську державу!
Зі святом нас, Українці, з Днем Конституції!
Ваш ватерпольний клуб «Динамо» Львів


