Згідно статусу: НТУ-ХПІ – «Динамо» – 6:20

У Маріуполі, на водному майданчику басейну «Нептун» сьогодні, 3-го лютого, продовжуються поєдинки другого з’їзного туру ХХVI Чемпіонату України з водного поло серед чоловічих команд Вищої ліги сезону-2016/2017. У одному з двох ранкових матчів другого ігрового дня зустрілися львівське «Динамо» і харківська команда НТУ-ХПІ.

НТУ-ХПІ (Харків) – «Динамо» (Львів) – 6:20 (1:6, 1:4, 3:4, 1:6)

3 лютого. Початок – 11:15. Маріуполь. Басейн «Нептун».

Судді: В’ячеслав Белєвцов (Харків), Володимир Капінус (Київ).

НТУ-ХПІ: 1. Юрій Яровой 13. Вадим Папкович – 2. Леонід Пятак, 3. Артем Цибульник, 4. Сергій Пантюков, 5. Костянтин Невмержицький, 6. Антон Бурко, 7. Денис Гаврилов, 8. Артем Пашков, 9. Олександр Бакшенєв, 10. Олексій Самойлов, 11. Костянтин Царьов, 12. Антон Фатенко, 14. Михайло Сич, 15. Максим Герун.

Тренер – Євген Носік.

«ДИНАМО»: 1. Денис Волончук, 13. Нестор Бабський – 2. Ярослав Куліков, 3. Юрій Мамєтьєв, 4. Максим Ратков, 5. Олександр Дядюра, 7. Віталій Свіщов, 8. Орест Джура, 9. Владислав Бабаєнко, 10. Дмитро Алєксєєв, 11. Сергій Грішин, 12. Віктор Момот, 14. Юрій Сова.

Тренери – Олексій Шведов, Ігор Зінкевич.

Голи: 0:1 – Алєксєєв (02.17), 0:2 – Алєксєєв (03.25), 0:3 – Дядюра (04.13), 0:4 – Момот (04.44), 0:5 – Джура (05.17), 1:5 – Невмержицький (05.46 – у більшості), 1:6 – Куліков (06.15 – у більшості), 1:7 – Куліков (10.04), 1:8 – Мамєтьєв (12.47 – у більшості), 2:8 – Бакшенєв (14.14), 2:9 – Мамєтьєв (14.26), 2:10 – Джура (15.22), 2:11 – Дядюра (16:23), 2:12 – Свіщов (18:39), 3:12 – Самойлов (19.17 – у більшості), 4:12 – Гаврилов (19.46), 5:12 – Царьов (22.29), 5:13 – Мамєтьєв (23.02), 5:14 – Момот (23.49), 5:15 – Ратков (25.00), 5:16 – Свіщов (26.02), 6:16 – Пятак (26.38), 6:17 – Мамєтьєв (28.57), 6:18 – Свіщов (29.38), 6:19 – Ратков (30.24), 6:20 – Джура (31.29).

Фоли: Бакшенєв (два), Невмержицький, Гаврилов, Папкович – Сова (три), Свіщов (два), Джура.

Вилучення з правом заміни: Сова (19.10).

Реалізація зайвого: 2 голи / 6 спроб – 2 голи / 5 спроб.

Як і на першому турі, згідно календаря, у другий ігровий день другого з’їзного туру на ватерполістів львівського «Динамо» чекали два поєдинки проти харківських команд. У першій половині дня проти галичан зіграли «студенти» з НТУ-ХПІ. Прогнозовано гра пройшла за повної переваги динамівців, які у підсумку виграли не тільки матч загалом, а й кожен з чотирьох періодів зокрема. Щоправда, у третій чверті, закинувши два м’ячі, динамівці за рахунку 2:12 дозволили собі слабинку і харків’яни упродовж трохи більше, ніж трьох хвилин тричі поспіль доводили свої атаки до взяття воріт суперника і змінили рахунок на 5:12. При цьому у третій чверті вони вийшли вперед – 3:2. Однак бодай не програти один з періодів підопічним Євгена Носіка не вдалося. За заключну хвилину гри перед третьою, останньою перервою Юрій Мамєтьєв і Віктор Момот закинули по голу і в підсумку, нехай і мінімально, але третя чверть також залишилася за динамівцями – 4:3.

Окрім цього невеличкого провалу у діях динамівців, слід також відзначити ще кілька цікавих моментів. Перший з них – приємний: 16-річний голкіпер «Динамо» Нестор Бабський, який вчора дебютував в іграх національного чемпіонату, зігравши на «0» заключний період матчу з ВК «Маріуполем», сьогодні вперше відстояв у рамці усі 32 хвилини ігрового часу. Загалом, з своїми обов’язками він впорався, хоча й пропустив шість голів. Однак за великим рахунком, лише в одному з них є частка вини Нестора.

А от його ровесник Юрій Сова трохи перенервував і вже на 20-й хвилині гри достроково залишив майданчик, отримавши три фоли. Цікаво, що в першому турі з ним подібне траплялося у двох перших поєдинках. Вчора 14-й номер динамівців заробив тільки один фол і здавалося, що він уже трохи навчився керувати своїми емоціями. Та сьогодні знову нерви у хлопця здали. Хоча радше треба говорити не про психологію, а про необхідність підвищувати свій рівень майстерності.

Цікаво, що в грі, де ще задовго до стартового свистка арбітра практично ніхто не сумнівався в перемозі «Динамо», тренер львівської команди Олексій Шведов на 5-й хвилині третього періоду отримав попередження від арбітрів. Як бачимо, емоції, що називається, б’ють через край не тільки у юних гравців.

Також слід сказати, що двоє гравців львівської команди, а саме Владислав Бабаєнко і Дмитро Алєксєєв грали проти «студентів» з температурою. Саме з цієї причини вони отримали мінімум ігрового часу, а після великої перерви взагалі на водному майданчику не з’являлися. Будемо сподіватися, що у сьогоднішньому вечірньому матчі проти харківського «Слобожанця», до початку якого залишаються лічені години, і Влад, і Діма зможуть не тільки взяти участь, а й принесуть реальну користь команді. Тож з нетерпінням чекаємо на центральний матч не лише другого ігрового дня, а й туру загалом.

Результат пошуку зображень за запитом "КАртинки Водне поло"