Дякуємо за підтримку водного поло


Дякуємо Львівській обласній раді, Львівській обласній державній адміністрації, Управлінню молоді та спорту ЛОДА, Управлінню спорту Львова за підтримку команди «Динамо» Львів». У такий непростий для українців час ми особливо цінуємо кроки, які дозволять розвивати спорт в регіоні. Зокрема, дякуємо за фінансову допомогу, яка дозволила львівському клубу змагатися у чемпіонаті України та в Кубку України, який у вересні відбувся в Львові.

 

Ми радіємо, що змогли принести нашому місту в цьому сезоні золоті медалі чемпіонату України та Кубок України!