Другий день Суперліги: результати львів’ян


У другий ігровий день команда ДЮСШ ім. Анатолія Дідуха зустрілася зі збірною Закарпатської області-УЖНУ, а “Динамо” Львів” зіграли зі збірною м. Києва.

 

ДЮСШ ім. Анатолія Дідуха – Збірна Закарпатської області-УжНУ 10-19 (1-6, 3-1, 4-7, 2-5)
ВК «Динамо» Львів» – Збірна м.Києва 30-4 (7-2, 7-1, 7-1, 9-0)