“Динамівці” пройшли до фіналу чотирьох Суперліги


У Камʼянському завершився IV тур Суперліги, який тривав з 20 по 23 лютого. Між собою змагалися команди груп А та Б. 

Результати матчів з ВК«Динамо Львів»: 

  • ВК «Динамо Львів» – Збірна Києва 20-1 (5-0, 4-1, 7-0, 4-0)
  • ВК «Динамо Львів» – ВК «Маріуполь» 18-6 (5-1, 5-2, 4-0, 4-3)
  • ВК «Динамо Львів» – Зб. Харківської обл. 22-0 (6-0, 6-0, 4-0, 6-0)
  • НТУ «ХПІ-ШВСМ», Харків – ВК «Динамо Львів» 1-20 (0-3, 0-7, 1-3, 0-7)

Чотири найкращі команди, за підсумками IV туру далі боротимуться за нагороди Суперліги. Це ВК «Динамо Львів», НТУ «ХПІ-ШВСМ» (Харків), ШВСМ ВК «Маріуполь» та «ЛФКС»-«Акватіко» (Львів).

Інші чотири колективи змагатимуться за 5-8 місця: збірна Закарпатської області – УжНУ, збірна Харківської області, КІВС «Леви» (Львів) та збірна Києва.

ПІДСУМКОВЕ СТАНОВИЩЕ КОМАНД ПІСЛЯ 4 ТУРУ:
1. ВК «Динамо Львів» – 42 очки
2.ШВСМ ВК «Маріуполь» – 31 очко
3. НТУ «ХПІ-ШВСМ», Харків – 31 очко
4. «ЛФКС»-«Акватіко», Львів – 27 очок
5. Зб. Закарпатської області – УжНУ – 18 очок
6. Зб. Харківської обл. – 9 очок
7. КІВС «Леви», Львів – 9 очок
8. Збірна Києва – 0 очок.

Наступні два тури Суперліги відбудуться у Львові: пʼятий тур команди зіграють наприкінці квітня, а шостий – у травні.