У першому поєдинку турніру ватерполісти «Динамо» Львів» зустрілися з суперником з Польщі. Підопічні Олексія Шведова та Юрія Сидоровича домінували впродовж усього матчу, тож без проблем здобули перемогу.
🤽🏻♂️ ЛВК «ОКМЕР Лодзь» – ВК «Динамо» Львів» 4-17 (1-6, 1-4, 2-3, 0-4)
О 20:15 розпочнеться ще один поєдинок першого ігрового дня проти ВК «Жаібас».

