Відкрита першість Львівщини-2019 серед команд U-14: Третій тур

Сьогодні, 7-го, квітня, на водному майданчику палацу спорту «Динамо» столиці Галичини було зіграно матчі третього туру першого етапу Відкритої першості Львівщини 2019 року серед юнацьких команд U-14 (гравці 2005 року народження і молодші), організатором якої є Федерація водного поло Львівської області. Боротьбу за нагороди ведуть наразі шість команд: п’ять львівських – ДЮСШ № 3, «Динамо-Леви», КВВС «Аквапарк», СОК «Євроспорт» і КДЮСШ імені Кутенка, а також гості з ВК «Ужгород».

Нагадаємо, згідно з Регламентом першості, на першому, попередньому етапі шість команд проводять турнір в одне коло. За його підсумками (кожна команда зіграє по п’ять матчів) визначається квартет фіналістів, який зіграє ще один турнір в одне коло. При цьому фіналісти розпочинають другий етап із «золотими» очками, набраними в іграх між чотирма фіналістами на попередньому етапі. Таким чином на фінальному етапі місця визначатимуться за результатами шести зустрічей кожної з команд. А завершиться першість двома суперфіналами: спочатку команди, які на другому етапі фінішують на третьому і четвертому місцях, розіграють бронзовий комплект нагород, а в головному матчі зустрінуться перше і друге місце, які в очному протистоянні й визначать чемпіона.

Щодо формату матчів, то вони будуть тривати чотири періоди по шість хвилин чистого ігрового часу. При цьому, якщо по ходу зустрічі одна з команд виграватиме з перевагою у 12 закинутих м’ячів (12:0, 13:1, 14:2 тощо), то на цьому гра припиняється, а в турнірну таблицю заноситься результат «12:0» незалежно від цифр на табло.

Усі три сьогоднішні матчі видалися насправді видовищними і багатими на голи. Єдине, чого забракло в матчі лідерів, КВВС «Аквапарк» – ДЮСШ-3, так це інтриги. «Школярі» уже на екваторі вели в рахунку з перевагою у чотири м’ячі (9:5), а перед заключною чвертю збільшили її удвічі – 16:8. Четверта, заключна восьмихвилинка нічого не змінила: ДЮСШ-3 так і виграло з різницею у вісім м’ячів – 18:10. У двох інших іграх переможці остаточно «переломили» хід подій на свою користь лише в заключній чверті. Зокрема, гості з Ужгорода перед заключним періодом програвали ватерполістам КДЮСШ імені Юрія Кутенка два м’ячі – 5:7. Однак зуміли повністю переграти суперника в заключні вісім хвилин (4:1) і в такий спосіб здобули вольову звитягу з мінімальним рахунком 9:8. Натомість СОК «Євроспорт», будучи попереду в грі з «Динамо-Леви» після трьох періодів у один м’яч (7:6), в четвертому свого не віддав, вигравши – 10:8. Також відзначимо, що у третій ігровий день вперше у турнірі жоден з матчів не завершився достроково.