Відбувся другий тур попереднього етапу Відкритого чемпіонату Львівщини серед команд U-12 (гравці 2006 року народження і молодші) сезону-2017/2018, матчі якого проходять на водному майданчику СОК «Євроспорт».
Боротьбу за нагороди ведуть вісім команд: сім львівських – СОК «Євроспорт», КВВС «Аквапарк», «Динамо-Леви» та по два колективи ДЮСШ № 3 і КДЮСШ імені Кутенка, а також ВК «Ужгород». Нагадаємо, на першому, попередньому етапі усі вісім команд зіграють турнір в одне коло – по одному разу зустрінуться з кожним із семи суперників.
За підсумками поєдинків семи турів попереднього етапу, на другому, фінальному етапі буде утворено два квартети – чотири кращі команди продовжать боротьбу за титул і три комплекти медалей, а решта гратимуть у втішному турнірі, де виборюватимуть підсумкові місця з п’ятого по восьме.
Зазначимо, що згідно Регламенту, якщо по ходу зустрічі одна з команд доводить свою перевагу в рахунку до 12-ти закинутих м’ячів, то гра на цьому припиняється і в турнірну таблицю записується рахунок 12:0.
Наразі відбулися поєдинки першого та другого туру, а в наступну неділю, 12-го листопада буде зіграно матчі третього ігрового дня. Дати проведення решти турів будуть визначатися по ходу проведення першості.
ВОДНЕ ПОЛО. ЮНАКИ U-12. ВІДКРИТА ПЕРШІСТЬ ЛЬВІВЩИНИ – 17/18
РЕЗУЛЬТАТИ ЗІГРАНИХ МАТЧІВ ПЕРШОГО, ПОПЕРЕДНЬОГГО ЕТАПУ
Перший тур (29 жовтня)
14:30 – ВК Ужгород – КВВС «Аквапарк» – 6:9 (1:0, 1:3, 3:5, 1:1)
15:30 – КДЮСШ ім.Ю.Кутенка-2 – КДЮСШ ім.Ю.Кутенка-1 – 0:12 (1:8, 0:5)
16:30 – ДЮСШ-3-2 – ДЮСШ-3-1 – 0:12 (0:9, 0:3)
17:30 – «Динамо-Леви» – СОК «Євроспорт» – 0:12 (0:6, 2:5, 3:6)
Другий тур (5 листопада)
14:30 – КДЮСШ ім. Ю. Кутенка-1 – ВК «Ужгород» – 7:5 (4:1, 1:1, 1:1, 1:2)
15:30 – КВВС «Аквапарк» – ДЮСШ-3-1 – 12:0 (8:1, 5:0)
16:30 – КДЮСШ ім. Ю. Кутенка-2 – СОК «Євроспорт» – 0:12 (0:8, 0:4)
17:30 – ДЮСШ-3-2 – «Динамо-Леви» – 0:12 (0:6, 1:6, 0:1)
ПОТОЧНЕ ТУРНІНЕ СТАНОВИЩЕ ПІСЛЯ ДРУГОГО ТУРУ
1. СОК «Євроспорт» – 2 2 0 0 24–0 6
2. КВВС «Аквапарк» – 2 2 0 0 21–6 6
3. КДЮСШ ім. Ю. Кутенка-1 – 2 2 0 0 19–5 6
4. ДЮСШ-3-1 – 2 1 0 1 12–12 3
4. «Динамо-Леви» – 2 1 0 1 12–12 3
6. ВК «Ужгород» – 2 0 0 2 11–16 0
7. ДЮСШ-3-2 – 2 0 0 2 0–24 0
7. КДЮСШ ім. Ю. Кутенка-2 – 2 0 0 2 0–24 0
РОЗКЛАД РЕШТИ МАТЧІВ ПЕРШОГО, ПОПЕРЕДНЬОГО ЕТАПУ
Третій тур (12 листопада)
14:30 – ВК «Ужгород» – «Динамо-Леви»
15:30 – СОК «Євроспорт» – ДЮСШ-3-2
16:30 – ДЮСШ-3-1 – КДЮСШ ім. Ю. Кутенка-2
17:30 – КДЮСШ ім. Ю. Кутенка-1 – КВВС «Аквапарк»
Четвертий тур
14:30 – СОК «Євроспорт» – ВК «Ужгород»
15:30 – ДЮСШ-3-1 – «Динамо-Леви»
16:30 – КДЮСШ ім. Ю. Кутенка-1 – ДЮСШ-3-2
17:30 – КВВС «Аквапарк» – КДЮСШ ім. Ю. Кутенка-2
П’ятий тур
14:30 – ВК «Ужгород» – ДЮСШ-3-1
15:30 – КДЮСШ ім. Ю. Кутенка-1 – СОК «Євроспорт»
16:30 – КВВС «Аквапарк» – «Динамо-Леви»
17:30 – КДЮСШ ім. Ю. Кутенка-2 – ДЮСШ-3-2
Шостий тур
14:30 – ДЮСШ-3-2 – ВК «Ужгород»
15:30 – «Динамо-Леви» – КДЮСШ ім. Ю. Кутенка-2
16:30 – СОК «Євроспорт» – КВВС «Аквапарк»
17:30 – ДЮСШ-3-1 – КДЮСШ ім. Ю. Кутенка-1
Сьомий тур
14:30 – ВК «Ужгород» – КДЮСШ ім. Ю. Кутенка-2
15:30 – ДЮСШ-3-2 – КВВС «Аквапарк»
16:30 – «Динамо-Леви» – КДЮСШ ім. Ю. Кутенка-1
17:30 – СОК «Євроспорт» – ДЮСШ-3-1
Прес-служба ВК «Динамо» Львів