У неділю, 14-го жовтня, було зіграно поєдинки п’ятого фінального та дванадцятого загалом туру Відкритого чемпіонату Львівщини серед команд U-12 (гравці 2006 року народження і молодші) сезону-2017/2018, матчі якого проводяться на водному майданчику СОК «Євроспорт».
Нагадаємо, чотири кращі команди за підсумками першої стадії першості – попереднього етапу, а саме СОК «Євроспорт», КДЮСШ ім. Ю. Кутенка-1, КВВС «Аквапарк» та ВК «Ужгород» – продовжують боротьбу за нагороди, а «нижній» квартет – «Динамо-Леви», ДЮСШ-3-1, КДЮСШ ім. Ю. Кутенка-2 і ДЮСШ-3-2 – у втішному турнірі розігрує місця з п’ятого по восьме.
На фінальному етапі кожен квартет зіграє турнір у два кола. При цьому команди стартували із «золотими» очками, які вони набрали у трьох іграх попереднього етапу з суперниками, з якими вони грають тепер в одній фінальній групі. Таким чином місця на фінальному етапі визначатимуться за результатами дев’яти матчів кожної з команд – три на попередньому етапі та шість на фінальному.
Зазначимо, що згідно Регламенту, якщо по ходу зустрічі одна з команд доводить свою перевагу в рахунку до 12-ти закинутих м’ячів, то гра на цьому припиняється і в турнірну таблицю записується рахунок 12:0.
ВОДНЕ ПОЛО. ЮНАКИ U-12. ВІДКРИТА ПЕРШІСТЬ ЛЬВІВЩИНИ – 17/18
РЕЗУЛЬТАТИ ЗІГРАНИХ МАТЧІВ ФІНАЛЬНОГО ЕТАПУ
Восьмий тур (18 березня)
Турнір за 1-е – 4-е місця
14:30. КВВС «Аквапарк» – ВК «Ужгород» – 9:4 (3:1, 1:1, 3:0, 2:2)
17:30. СОК «Євроспорт» – КДЮСШ ім. Ю. Кутенка-1 – 11:9 (3:2, 3:3, 4:2, 1:2)
Турнір за 5-е – 8-е місця
15:30. «Динамо-Леви» – ДЮСШ-3-1 – 6:17 (1:3, 2:2, 0:6, 3:6)
16:30. КДЮСШ ім. Ю. Кутенка-2 – ДЮСШ-3-2 – 15:7 (3:1, 9:3, 1:3, 2:0)
Дев’ятий тур (15 квітня)
Турнір за 1-е – 4-е місця
14:30. ВК «Ужгород» – КДЮСШ ім. Ю. Кутенка-1 – 10:4 (2:1, 4:1, 2:1, 2:1)
17:30. СОК «Євроспорт» – КВВС «Аквапарк» – 9:8 (4:2, 2:0, 1:3, 2:3)
Турнір за 5-е – 8-е місця
15:30. «Динамо-Леви» – КДЮСШ ім. Ю. Кутенка-2 – 15:12 (4:3, 3:2, 5:4, 3:3)
16:30. ДЮСШ-3-2 – ДЮСШ-3-1 – 4:12 (1:5, 0:1, 2:5, 1:1)
Десятий тур (3 червня)
Турнір за 1-е – 4-е місця
14:30. СОК «Євроспорт» – ВК «Ужгород» – 5:8 (1:3, 2:1, 2:2, 0:2)
17:30. КДЮСШ ім. Ю. Кутенка-1 – КВВС «Аквапарк» – 10:12 (1:1, 1:2, 2:4, 6:5)
Турнір за 5-е – 8-е місця
15:30. «Динамо-Леви» – ДЮСШ-3-2 – 11:5 (2:2, 3:1, 2:1, 4:1)
16:30. ДЮСШ-3-1 – КДЮСШ ім. Ю. Кутенка-2 – 12:8 (4:1, 2:2, 4:1, 2:4)
Одинадцятий тур (30 вересня)
Турнір за 1-е – 4-е місця
14:30. ВК «Ужгород» – СОК «Євроспорт» – 5:7 (0:2, 2:1, 2:2, 1:2)
17:30. КВВС «Аквапарк» – КДЮСШ ім. Ю. Кутенка-1 – 12:12 (4:6, 4:1, 2:3, 2:2)
Турнір за 5-е – 8-е місця
15:30. ДЮСШ-3-2 – «Динамо-Леви» – 9:16 (2:7, 3:3, 3:0, 1:6)
16:30. КДЮСШ ім. Ю. Кутенка-2 – ДЮСШ-3-1 – 5:14 (1:4, 2:3, 1:2, 1:5)
Дванадцятий тур (14 жовтня)
Турнір за 1-е – 4-е місця
14:30. КДЮСШ ім. Ю. Кутенка-1 – ВК «Ужгород» – 7:5 (3:1, 0:0, 2:2, 2:2)
17:30. КВВС «Аквапарк» – СОК «Євроспорт» – 10:10 (2:3, 4:2, 3:4, 1:1)
Турнір за 5-е – 8-е місця
15:30. КДЮСШ ім. Ю. Кутенка-2 – «Динамо-Леви» – 13:13 (4:3, 2:3, 3:1, 4:6)
16:30. ДЮСШ-3-1 – ДЮСШ-3-2 – 11:3 (4:0, 5:0, 1:1, 1:2)
ПОТОЧНЕ ТУРНІРНЕ СТАНОВИЩЕ ФІНАЛЬНОГО ЕТАПУ
Турнір за 1-е – 4-е місця
- СОК «Євроспорт» – 8 6 1 1 74–66 19
- КВВС «Аквапарк» – 8 3 2 3 80–74 11
- КДЮСШ ім. Ю. Кутенка-1 – 8 3 1 4 68–74 10
- ВК «Ужгород» – 8 2 0 6 51–59 6
Турнір за 5-е – 8-е місця
- ДЮСШ-3-1 – 8 7 0 1 111–48 21
- «Динамо-Леви» – 8 6 1 1 98–68 19
- КДЮСШ ім. Ю. Кутенка-2 – 8 2 1 5 79–103 7
- ДЮСШ-3-2 – 8 0 0 8 37–106 0
КАЛЕНДАР РЕШТИ МАТЧІВ ФІНАЛЬНОГО ЕТАПУ
Тринадцятий тур
Турнір за 1-е – 4-е місця
14:30. ВК «Ужгород» – КВВС «Аквапарк»
17:30. КДЮСШ ім. Ю. Кутенка-1 – СОК «Євроспорт»
Турнір за 5-е – 8-е місця
15:30. ДЮСШ-3-1 – «Динамо-Леви»
16:30. ДЮСШ-3-2 – КДЮСШ ім. Ю. Кутенка-2
Прес-служба ВК «Динамо» Львів