Ватерполісти львівського «Динамо», діючі чемпіони України та володарі національного Кубка, здобули другу перемогу на другому турі чемпіонату України, що триває у Дніпродзержинську.
Команда Ігоря Зінкевича з рахунком 4:3 здобула вольову перемогу над харківським «Слобожанцем». Після перших двох періодів львівські ватерполісти програвали з рахунком 0:2.
Нагадаємо, учора львів’яни з рахунком 13:4 обіграли ВК «Маріуполь». На другому турі у Дніпродзержинську «динамівці» зіграють ще три матчі – зі збірною Київщини, одеською ОНМОЮ та харківським ХПІ.
В турнірній таблиці ватерполісти «Динамо» лідирують, набравши 21 очко зі стількох можливих.
«Динамо» (Львів) – «Слобожанець» (Харків) 4:3 (0:1, 0:1, 1:0, 3:1)
Голи у “Динамо”: Дядюра – 2, Маметьєв – 1, Бегень – 1
Вилучення у “Динамо”: Свіщов – 2, Дубелір – 1, Бегень – 1, Грищук – 1, Дзядик – 1, Грішин – 1
