ВК “Динамо Львів” – переможець міжнародного турніру у Кошице


Змагання тривали 30-31 серпня і відбувалися з нагоди відкриття олімпійського басейну в місті.

За нагороди борються чотири команди:

  • Хорнець Кошице
  • Познань
  • Лодзь
  • Динамо Львів

🤽🏼‍♂️ Лодзь – Динамо Львів
8-25 (1-6, 5-7, 0-4, 2-8)

🤽🏼‍♂️ Познань – Динамо Львів
7-25 (1-7, 2-6, 1-5, 3-7)

🤽🏼‍♂️ Хорнець Кошице – Динамо Львів
9-15 (1-2, 5-2, 0-7, 3-4)

Підсумкове становище команд:

🥇 1. Динамо Львів
🥈 2. Хорнець Кошице
🥉3. Лодзь
🤽🏼‍♂️ 4. Познань