Перша перемога у фіналі (ВІДЕО)

mametev_siteВатерполісти львівського «Динамо» здобули першу перемогу у фінальній серії плей-офф. Команда Ігоря Зінкевича у третьому матчі нарешті зуміла перемогти харківський «Слобожанець» з рахунком 9:8 та скоротити відставання у серії. Тепер рахунок у серії до трьох перемог – 2:1 на користь «Слобожанця». Що цікаво, перемога команді Ігоря Зінкевича у третьому матчі далася з великим трудом, оскільки по ходу поєдинку галичани програвали з рахунком 4:8.

Третій матч фінальної серії плей-офф нагадав сценарій першого матчу у Львові, коли одна команда примудрилася загубити серйозну перевагу протягом усього матчу. У першому періоді перевага команди Сергія Колточихіна складала три м’ячі. Скоротили розрив у рахунку галичани лише наприкінці першого періоду – Олександр Дядюра реалізував чисельну більшість своєї команди.

Невдало для галичан складався і другий період поєдинку. Львів’яни постійно були в ролі наздоганяючих. Прикрі помилки в обороні і не зовсім виразна гра в атаці призвели до того, що рахунок у третьому періоді був 7:3 та 8:4 на користь «Слобожанця». Тільки-но гості зі Львові наближалися до суперника у рахунку, як одразу господарі за шаленої підтримки своїх вболівальників забивали знову.

На останній період у матчі львів’яни виходили поступаючись у три голи – 5:8. Вболівальники на трибунах, а також, мабуть, і тренери «Слобожанця» були готові стрибати у басейн, святкуючи перше в історії чемпіонство своєї команди. Втім, Ігорю Зінкевичу вдалося достукатися до своєї команди і «динамівці» у заключному періоді зуміли зробити справжній спортивний подвиг.

Впевнена гра лідера команди Юрія Маметьєва, який, за словами Ігоря Зінкевича, у команді цього вечора був кращим, а також інших гравців «Динамо» допомогла львівській команді зробити камбек і переламати хід поєдинку. Харків’яни почали сипатися після вилучення Олександра Абрамова, натомість львів’яни, почавши грати у двох «стовпів» знайшли свою гру. Рахунок у матчі зрівняв Олександр Дядюра, а переможний гол після вилучення гравця суперника провів Юрій Бегень.

У підсумку 9:8 у матчі на користь «Динамо» і 2:1 у серії на користь «Слобожанця». Сьогодні, 10 червня, команди зіграють четвертий матч фінальної серії (21:00).

Водне поло. Чемпіонат України-2015/2016. Плей-оф. Фінал. Третій матч

«Слобожанець» (Харків) – «Динамо» (Львів) – 8:9 (3:1, 3:2, 2:2, 0:4)

9 червня. Початок – 21:00. Харків. Басейн НТУ ХПІ.

Судді: В’ячеслав Костанда (Маріуполь), Андрей Логінья (Словенія).

Делегат ФВПУ – Володимир Висотін (Київ).

«Слобожанець»: Віталій Петров – Вадим Мужичук, Микита Бажинов, Артем Салліхов, Олександр Абрамов, Олександр Єрмаков, Микита Апостол, Михайло Черпак, Вадим Євстратов,  В’ячеслав Скрипник, Кирило Наволоков, Олександр Бураков, Геннадій Зайцев, Денис Гурцкая.

Головний тренер – Сергій Колточихін.

«Динамо»: Денис Волончук – Юрій Мамєтьєв, Станіслав Дубелір, Роман Грищук, Віталій Свіщов, Олексій Шведов, Віктор Момот, Андрій Коноварт, Орест Джура, Олександр Дядюра, Юрій Бегень, Сергій Грішин.

Головний тренер – Ігор Зінкевич.

Голи: 1:0 – Скрипник (01:12, у більшості), 2:0 – Апостол (02:39), 3:0 – Скрипник (06:50, у більшості), 3:1 – Дядюра (07:22, у більшості), 3:2 – Дядюра (08:55, з пенальті), 4:2 – Апостол (09:14), 4:3 – Мамєтьєв (10:15), 5:3 – Скрипник (10:34), 6:3 – Зайцев (12:10), 7:3 – Скрипник (17:12, у більшості), 7:4 – Грішин (17:50, у більшості), 8:4 – Зайцев (20:50, у більшості), 8:5 – Шведов (23:57, у більшості). 8:6 – Мамєтьєв (24:30, у більшості), 8:7 – Дубелір (28:23), 8:8 – Дядюра (30:04), 8:9 – Бегень (31:46, у більшості).

Фоли: 13 + 1 пенальті (Єрмаков (3), Абрамов (3), Наволоков (2), Зайцев (2), Мужичук, Апостол, Євстратов, Скрипник) – 13 (Грищук (3), Мамєтьєв (3), Шведов (2), Дядюра (2), Момот, Джура, Бегень).

Реалізація більшості: 4 забито / 12 спроб – 5 забито /12 спроб.

Рахунок у серії: 2-1