Перша перемога у другому турі


2Ватерполісти львівського «Динамо» здобули першу перемогу у другому турі чемпіонату України, що триває у Дніпродзержинську. Команда Ігоря Зінкевича прогнозовано здолала ВК «Маріуполь» – 13:4. Усю інтригу у поєдинку львівські ватерполісти закрили ще після другого періоду, коли рахунок став 5:1 на їхню користь. Загалом, львів’яни переважали суперника в усіх компонентах гри. Плавальна та технічна підготовка команди зі Львова була на голову сильнішою, аніж у команди з Маріуполя. Більше того, за словами тренера команди Вадима Скуратова, «динамівці» у цьому матчі не показали усе, що вміють.

«Звичайно, це перемога на класі, але неозброєним оком було помітно, що наші хлопці у грі можуть додати. Значно важливіший і цікавіший матч на нас чекає у вівторок з харківським «Слобожанцем», тому сподіваємося, що у цьому матчі хлопці покажуть свою фізичну та технічну підготовку. На мою думку, у нашої команди є сильні сторони, які ми прагнемо застосувати проти харків’ян», – сказав Вадим Скуратов.

Зі «Слобожанцем» «Динамо» зіграє завтра, 15 грудня.

«Динамо» (Львів) – ВК «Маріуполь» – 13:4 (2:1, 3:0, 5:1, 3:2)

Голи у «Динамо»: Дядюра – 5, Грішин – 3, Грищук – 3, Маметьєв – 1, Бегень – 1

Вилучення у «Динамо»: Дубелір – 1, Бегень – 1

Прес-служба ВК «Динамо»