Вольова перемога над «Слобожанцем»


НА МЕЖІ МОЖЛИВОСТЕЙ...Ватерполісти львівського «Динамо», діючі чемпіони України та володарі національного Кубка, здобули другу перемогу на другому турі чемпіонату України, що триває у Дніпродзержинську.

Команда Ігоря Зінкевича з рахунком 4:3 здобула вольову перемогу над харківським «Слобожанцем». Після перших двох періодів львівські ватерполісти програвали з рахунком 0:2.

Нагадаємо, учора львів’яни з рахунком 13:4 обіграли ВК «Маріуполь». На другому турі у Дніпродзержинську «динамівці» зіграють ще три матчі – зі збірною Київщини, одеською ОНМОЮ та харківським ХПІ.

В турнірній таблиці ватерполісти «Динамо» лідирують, набравши 21 очко зі стількох можливих.

 «Динамо» (Львів) – «Слобожанець» (Харків) 4:3 (0:1, 0:1, 1:0, 3:1)

Голи у “Динамо”: Дядюра – 2, Маметьєв – 1, Бегень – 1

Вилучення у “Динамо”: Свіщов – 2, Дубелір – 1, Бегень – 1, Грищук – 1, Дзядик – 1, Грішин – 1