Юніорський турнір «Львівська весна» зібрав команди з усієї України


divchata_turnirУ басейні спорткомплексу СКА відбувся другий за ліком юніорський ватерпольний турнір «Львівська весна», участь у якому взяли юніори та юніорки 2001 року народження та молодші. Окрім кількох команд зі Львова, географію змагань розширили команди з Харкова, Дніпропетровська та Києва.

Що цікаво, турнір став особливим тому, що дівчата грали проти хлопців, і навпаки. Одна з команд дівчат навіть стала бронзовим призером турніру. Бронзові медалі приміряли дівчата зі київської СДЮШОР № 9. Інша команда дівчат СДЮШОР-ДНУ посіла останнє шосте місце. Перемогли на турнірі юні ватерполісти з Харківської області, а другими стали гравці львівської ДЮСШ №3-1.

Фото Євгена Скиби