Ватерполісти львівського «Динамо» здобули четверту перемогу на другому турі чемпіонату України, що триває у Дніпродзержинську. Підопічні Ігоря Зінкевича здобули непросту перемогу над одеською ОНМОЮ – 9:5.
Ця перемога для львівської команди стала четвертою поспіль на другому турі. Сьогодні «динамівці» зіграють останній матч другого туру проти харківського ХПІ.
В турнірній таблиці діючі чемпіони України впевнено займають перше місце – 27 очок зі стількох можливих.
«Динамо» Львів – ОНМА (Одеса) – 9:5 (3:2, 3:0, 1:1, 2:2)
Голи у «Динамо»: Бегень – 3, Момот – 2, Дубелір – 2, Маметьєв – 1, Дядюра – 1
Вилучення у «Динамо»: Дядюра – 1, Грищук – 1, Дзядик – 1, Момот – 1
