Українки зіграли другий матч на юніорському чемпіонаті Європи


У другий ігровий день юніорського чемпіонату Європи, який триває у Хорватії, підопічні Олександри Мироненко та Євгена Скиби зустрілися з національною командою Франції. Поєдинок завершився з рахунком 13:5 на користь Франції.

Наступними суперницями збірної України будуть ватерполістки з Туреччини.