Третя перемога у Харкові


mametev_siteВатерполісти львівського «Динамо» здобули третю перемогу у груповому етапі Кубка України, що триває у Харкові. Львівська команда у четвер, 24 листопада, з рахунком 15:5 перемогла збірну Маріуполя. Здобувши три перемоги у трьох матчах, львівська команда вийшла до фіналу турніру. Там «Динамо» доволі прогнозовано зіграє з харківським «Слобожанцем». У матчі за третє місце поміряються силами збірна Київщини та збірна Маріуполя. Цей матч розпочнеться в 11:00, а фінал – о 12:15.

«Динамо» (Львів) – збірна Маріуполя – 15:5 (2:1, 4:1, 5:1, 4:2)