Діючі чемпіони України, а також володарі національного Кубка ватерполісти львівського «Динамо» здобули третю перемогу на другому турі національного чемпіонату, що триває у Дніпродзержинську.
Команда Ігоря Зінкевича після перемог над ВК «Маріуполь» -13:4 та харківським «Слобожанцем» – 4:3 не мала проблем зі збірною Київської області – 12:0.
Сьогодні ввечері «динамівці» зіграють з одеською ОНМОЮ, а завтра, 17 грудня, проведуть заключний матч на другому турі проти харківського ХПІ.
«Динамо» Львів – Збірна Київщини – 12:0 (2:0, 4:0, 3:0, 3:0)
Голи у "Динамо": Грищук -3, Дзядик - 2, Момот - 2, Маметьєв - 2, Дядюра - 2, Дубелір - 1
Вилучення у “Динамо”: Грищук – 1, Бегень – 1
