Ватерпольний клуб «Динамо» Львів щиро вітає усіх громадян України із державним святом – 27-ю річницею проголошення Незалежності нашої Держави!
Дорогі співвітчизники, святкуючи чергову річницю своєї Незалежності, ми вкотре отримуємо підставу пишатися нашою історією, нашим незламним духом, нашим патріотизмом, нашою щирою любов’ю до рідної землі. Попри вікові поневіряння та поневолення, ніхто так і не зміг нас скорити, адже завжди знаходилися герої, які брали на себе відповідальність за боротьбу, за визволення, за незалежність.
24-е серпня 1991 року – історичний день, коли здійснилася заповітна мрія багатьох поколінь українців – мати власну державу та бути господарями на своїй рідній землі. Та саме сьогодні слово «незалежність» знову набуло свого первинного значення. Воно отримало той смисл, що з ним жили сотні поколінь наших предків, яким зі зброєю в руках доводилося боронити межі та кордони рідного краю від ненажерливих ворогів.
За дивним парадоксом, саме та Незалежність, про яку ми мріяли, почала народжуватися тоді, коли над Україною нависла чергова загроза, чергова небезпека. Наша сучасна Незалежність полягає в нашому єднанні. Допомога бійцям на лінії фронту, віра і молитва за тих, хто ціною свого життя оберігає законні кордони – це ті невід’ємні складові, що справді роблять нас незалежними. І на наших очах Україна об’єдналася. Тому мусимо робити усе можливе, щоб ці втрати не були марними, щоб наші зусилля стали запорукою кращого майбутнього для прийдешніх поколінь.
Так, сьогодні над нами нависла чергова загарбницька загроза, але як свідчить історія, Україна не підкориться ніколи і нікому. Не даремно слова Великого Кобзаря стали пророчими:
«І на оновленій землі
Врага не буде, супостата,
А буде син, і буде мати,
І будуть люди на землі»
Тож дозвольте усіх Вас привітати зі святом! Нехай на нашій землі, у наших домівках, в наших серцях завжди панують мир та спокій.
Миру, добра та процвітання! З днем народження, Україно!


