«Я – українець. І моє це право
Любити землю горду й величаву,
Та дух свободи набирати в груди.
Я – українець. Був ним, є, і буду!»
Ватерпольний клуб «Динамо» Львів щиро вітає своїх вболівальників та усіх громадян України із Державним святом – 23-ою річницею прийняття Конституції України!
Сьогодні, 28-го червня, важлива дата в історії нашої Батьківщини, яку ми відзначаємо як Державне свято з 1996 року, коли Верховна Рада України, висловлюючи суверенну волю громадян нашої держави і спираючись на багатовікову історію українського державотворення та на світовий досвід, прийняла Основний Закон України – Конституцію! Прийняття Конституції закріпило правові основи незалежної України, її суверенітет і територіальну цілісність. У цей день ми святкуємо дату становлення вільної і незалежної України, яка повстала з попелу. Тож нехай полум’я гордості за нашу країну яскраво горить у серцях всіх нас, освітлюючи нам шлях у щасливе майбутнє. Адже вже саме прийняття народом свого найголовнішого документа – Конституції – знаменує народження вільної і незалежної держави. Тож нехай ця дата, 28-е червня, у календарі ніколи не стане для нас порожнім звуком і кожен із нас з гідністю зможе сказати, що ми дійсно маємо ту країну, яку заслуговуємо, і ті закони, які ухвалювали самі. Нехай Україна залишиться незалежною і могутньою. Нехай на жовтих полях достигає урожай радості, а блакитне небо ніколи не заступають хмари проблем. І нехай демократичні засади, що були закріплені цим надзвичайно важливим документом стануть реаліями нашого сьогодення, а дух законності прийде до серця кожного громадянина нашої багатостраждальної держави.
У святковий день бажаємо, щоб задекларовані права людини і громадянина були реальністю і ми могли жити у безпечному суспільстві і дбати про майбутнє рідної держави. Бажаємо всім українцям міцного здоров’я, сили, гарту в боротьбі за вільні простори української держави.
Конституція оберігає права та свободи кожного українця, але, передусім, кожен з нас відповідальний за її виконання та дотримання в суспільстві. Державотворчої снаги багаточисельній армії вболівальників ватерпольного клубу львівського «Динамо» та усім українцям у розбудові нашої Батьківщини і вихованні сильних та розумних поколінь української молоді, що зможе бути гідним носієм конституційних цінностей!
Давайте усі разом молитися і просити у Господа Благословення за нашу єдину Україну та будемо вірити й сподіватися у краще майбутнє, а також гуртом створювати нову європейську державу!
Зі святом нас, Українці, з Днем Конституції! Віримо, що здійсниться наша найбільша мрія, закарбована у словах Тараса Шевченка:
Ваш ватерпольний клуб «Динамо» Львів



