У Кам’янському триває другий чемпіонату України з водного поло серед команд Вищої ліги (2003 рік народження та молодші). Нагадаємо, участь у змаганнях беруть і дві львівські команди: ДЮСШ імені Анатолія Дідуха та КЗ ЛОР ЛФКС (Львівський фаховий коледж спорту).
Команда Віктора Момота та Олександра Богданова уже зіграла п’ять матчів: ватерполісти ДЮСШ імені Анатолія Дідуха здобули чотири перемоги та зазнали однієї поразки. Львів’яни почергово обіграли ВК «Маріуполь» – 33:1, збірну Харківської області – 2 – 20:4, збірну Києва – 19:1, ужгородське «Динамо» – 11:6 та поступилися ДЮСШ №21 (Київ) – 7:13.
Інша львівська команда КЗ ЛОР ЛФКС (Львівський фаховий коледж спорту) під керівництвом тренерів Юрія Сидоровича та Євгена Наумчика здобула три перемоги та зазнала двох поразок. Вихованці ЛФКС поступилися збірній Харківської області – 1 -10:15 та ДЮСШ №21 (Київ) – 7:15. Натомість перемогли збірну Харківської області – 2 – 28:2, збірну Києва – 25:2 та ужгородське «Динамо» – 13:1.
16 квітня у заключний день змагань другого туру обидві львівські команди зіграють заключні матчі. ДЮСШ імені Анатолія Дідуха зіграє зі збірною Харківської області – 1, а КЗ ЛОР ЛФКС – з ВК «Маріуполь».
