“Динамо” Львів” достроково стали чемпіонами України


Чемпіонат України з водного поло серед чоловічих команд Суперліги відбувся у Львові з 25 по 28 квітня. Між собою змагалися команди груп А та Б.

Після 14 зіграних поєдинків ватерполісти “Динамо” набрали 42 бали, що є недосяжним для суперників. На другій сходинці зараз НТУ “ХПІ_ШВСМ” із Харкова, у яких 30 балів, а замикає трійку найсильніших ШВСМ “ВК Маріуполь” із 25 очками.

РЕЗУЛЬТАТИ МАТЧІВ ІЗ ВК “ДИНАМО” ЛЬВІВ” НА IV ТУРІ СУПЕРЛІГИ:

🔵ВК «Динамо» Львів» – ВК «Маріуполь» 22-5 (7-1, 4-0, 6-1, 5-3)
🔵 ВК «Динамо» Львів» – Зб. м. Києва 16-7 (5-2, 2-1, 4-1, 5-3)
🔵 ВК «Динамо» Львів» – Зб. Харківської обл. 19-6 (6-0, 4-4, 5-1, 4-1)
🔵 НТУ «ХПІ-ШВСМ», м. Харків – ВК «Динамо» Львів» 11-17 (2-8, 2-5, 3-3, 4-1)

П’ятий, фінальний тур Суперліги відбудеться у Львові з 24 по 26 травня.