Сьогодні, 26 лютого, ватерполісти львівського «Динамо» здали тести на коронавірус та вирушили до Харкова на матчі першого туру чемпіонату України серед команд Суперліги.
Нагадаємо, з 27 лютого по 1 березня наша команда зіграє 3 календарних матчі. У суботу, 27 лютого, «Динамо» зіграє зі збірною Харківської області (18:30), 28 лютого з НТУ ХПІ (18:00), а 1 березня з ВК «Маріуполь» (11:15).
Склад львівського «Динамо»:
Воротарі:
Нестор Бабський, Костянтин Нікольський
Польові гравці:
Максим Осика, Михайло Лісовий, Юрій Маметьєв, Олександр Дядюра, Роман Грищук, Орест Джура, Чінгіз Агаджанов, Владислав Бабаєнко, Костянтин Алєксєєв, Ігор Кечеджи, Данило Соколов, Ігор Любінський, Антон Погосян.
Тренери: Олексія Шведов/Юрій Сидорович
Виконавчий директор: Ігор Зінкевич
