ВК «Динамо» – найкраща команда Львівщини 2015 року


КОМАНДА ЧЕМПІОНІВСьогодні, 29 грудня, начальник управління спорту Львівської ОДА Юрій Майборода, керівники фізкультуро-спортивних товариств Львова, а також журналісти визначили кращих спортсменів Львівщини у 2015 році.

За підсумками тривалого обговорення та голосування кращими у своїх номінаціях стали:

«Найкращий спортсмен з олімпійських видів спорту» – Оксана Гергель, 1 місце на чемпіонаті світу з боротьби вільної серед жінок у ваговій категорії до 60 кг.

«Найкращий спортсмен з неолімпійських видів спорту» – Марія Музичук, 1 місце на чемпіонаті світу, шахи

«Найкращий тренер (з олімпійських і неолімпійських видів спорту)» – Андрій Пістун, тренер Оксани Гергель, вільна боротьба

«Найкращий молодий спортсмен» – Тарас Міщук, веслування на байдарках і каное, 1 місце на чемпіонаті світу серед молоді до 23 років

«Найкраща команда з ігрових видів спорту» – «Галичанка» (гандбол), «Динамо» (водне поло). Обидві команди стали чемпіонами України

«Найкраща юнацька команда з ігрових видів спорту» – «Галицькі Леви» (хокей), чемпіони України серед 15-річних

«Найкращий спортсмен-ветеран» – Євген Балот та Андрій Луцик (2 місце на чемпіонаті світу з веслування на байдарках і каное)

«Найкраща команда ветеранів спорту» – «Отаман» (драгонбот, веслування). Переможці чемпіонату світу

«Найкращий спортсмен з інвалідністю» – Антон Дацко (чемпіон світу у фехтуванні на візках)

«Спортсмен-воїн АТО» – Андрій Умрихін, авіамодельний спорт (срібний призер чемпіонату Європи)

«Найкращий спортивний арбітр року» – Ігор Сидорко (гірськолижний спорт) та Роман Веклюк (акробатика)

«Подія року»: чемпіонат Європи з боксу серед юніорів, відкриття комплексу плавальних басейнів «Динамо»

«Сенсація року»: Андрій Федечко (сучасне п’ятиборство) – 3 місце на чемпіонаті світу, індивідуальна ліцензія на Олімпіаду-2016