У Львові завершився фінальний, п’ятий, тур чемпіонату України з водного поло серед чоловічих команд Суперліги.
Змагання тривали 24-26 травня у басейні Навчально-спортивної бази літніх видів спорту МОН України.
За підсумками чемпіонату, команди посіли такі місця:
1. ВК «Динамо» Львів»
2. НТУ «ХПІ-ШВСМ» (Харків)
3. «КІВС» Леви (Львів)
4. ШВСМ ВК «Маріуполь»
5. «ЛФКС-Акватіко» (Львів)
6. Збірна Закарпатської області-УжНУ
7. Збірна Харківської області
8. Збірна Києва.
Індивідуальні нагороди вибороли:
- Найкращий воротар – Нестор Бабський, «ЛФКС-Акватіко» (Львів)
- Найкращий захисник – Олександр Абрамов, НТУ «ХПІ-ШВСМ» (Харків)
- Найкращий рухомий нападник – В’ячеслав Скрипник, збірна Харківської області
- Найкращий нападник – Ярема Арцишевський, ВК «Динамо» Львів»
- Найкращий гравець – Костянтин Алєксєєв, ВК «Динамо» Львів»
- Найкращий гравець, віком до 18 років – Олександр Ричун, «ЛФКС-Акватіко» (Львів)
- Найкращий бомбардир – Данило Соколов, ВК «Динамо» Львів»
З результатами усіх поєдинків та протоколами матчів можна ознайомитися тут:
https://waterpolo.com.ua/championship/men-23-24-superleague#!/tab/728861309-5
Відео про змагання тут:
https://youtu.be/oRTrNmWlEsg?si=HQXrsw3itld_56lR

