ВК «Динамо» Львів» – володар Кубку України серед чоловіків 2024


Для «динамівців» це 13 здобутий Кубок України. ВК «Маріуполь» – срібний призер турніру, а  ВК «Харків» (НТУ-ХПІ-ШВСМ) завоював бронзу.

 

Кубок України відбувся у Львові з 27 по 30 червня. Участь у змаганнях взяли команди зі Львова, Києва, Харкова, Маріуполя та Закарпаття.

 

ПІДСУМКИ ТУРНІРУ:

1 місце – ВК «Динамо» Львів»

2 місце – ВК «Маріуполь»

3 місце – ВК «Харків» (НТУ-ХПІ-ШВСМ)

4 місце – «КІВС» (Львів)

5 місце – збірна Закарпатської області УжНУ

6 місце – «КЗ ЛОР «Львівський фаховий коледж спорту»»

7 місце – збірна Києва

8 місце – збірна Харківської області

 

Результати усіх поєдинків, а також протоколи матчів можна переглянути  тут.