Lviv mini water polo Open Cup – 2019. Анонс


Сьогодні, 5-го липня, у Львові, на водному майданчику басейну СКА (вул. Клепарівська, 39 / а) стартує третій за ліком Міжнародний турнір Lviv mini water polo Open Cup – 2019, організатором якого є Федерація міні-водного поло Львівщини. Упродовж трьох днів за почесний трофей і престижні нагороди вестимуть боротьбу десять команд з п’яти країн – по одній з Англії, Литви і Словаччини, дві з Білорусі та п’ять з України. Господарів турніру представлятимуть два колективи, гратимуть також команди Харкова, Ужгорода і Києва. На попередньому етапі десять команд методом «сліпого» жеребкування буде розподілено на три групи: в двох гратимуть по три команди, в одній – чотири. Переможці груп та друга команда квартету виходять у півфінал, де в матчах плей-оф продовжать боротьбу за нагороди. Решта команд у втішних іграх розіграють місця з п’ятого по десяте. Загалом буде зіграно 21 матч.

«Нам дуже приємно, що на пропозицію взяти участь у турнірі Lviv mini water polo Open Cup відгукнулися наші зарубіжні друзі. Такої кількості гостей, а особливо з-за кордону, ми не мали ще ніколи, а відтак цей турнір, сподіваюся, матиме своєрідний аншлаг. Наші змагання стали традиційними і відбудуться уже втретє. Два роки тому вони відбувалися на Винниківському озері в рамках Фестивалю пляжних видів спорту – 2017, а минулого року на міському озері у Тернополі, куди нас запросили наші сусіди для популяризації цього виду спорту. Цього ж року, зважаючи на прохання закордонних гостей, ми прийняли рішення провести Lviv mini water polo Open Cup – 2019 на басейні СКА у Львові. Мабуть, усі вболівальники водного поло та шанувальники цього прекрасного виду спорту ще не відновилися від баталій цьогорічного Кубка України та святкування 70-річчя створення ватерпольної команди львівського «Динамо», але я впевнений, що водного поло забагато не буває. Такий міжнародний турнір – це не тільки розвиток спорту загалом і міні-водного поло зокрема, а й промоція нашого міста», – розповів президент Федерації міні-водного поло Львівщини Віталій Свіщов.

Як ми вже казали вище, серед десяти команд-учасниць за головний трофей міжнародного турніру Lviv mini water polo Open Cup – 2019 позмагаються й дві львівські команди – «Акватіко» та «Акватіко-2». Склад обох команд є доволі потужним, оскільки на участь у змаганнях заявилися як діючі ватерполісти, так і молоді перспективні гравці та ветерани. Зокрема, за першу команду «Акватіко» виступатимуть Василь Пижевський, Євген Скиба, Олег Добуш, Олексій Шведов, Ростислав Наумчик, Андрій Завійський, Олександр Дядюра, Юрій Мамєтьєв, Олександр Абрамов, Ольга Шведова та Михайло Токарєв. За другу команду «Акватіко-2» виступатимуть Нестор Бабський, Максим Гук, Анатолій Валєєв, Олександр Шеховцов, Маркіян Польовий, Олександр Лащ, Максим Полегойко, Роман Трощилов, Віталій Клименко та Юрій Боднар.

Склади інших команд, зокрема з Ужгрода, Києва, Харкова та іноземних гостей, організатори наразі тримають в таємниці, однак не приховують того, що там виступатимуть так само як діючі ватерполісти, так і досвідчені ветерани.

Згідно з правилами міні-водного поло кожен матч складатиметься максимум з трьох сетів – до двох перемог однієї з команд. Кожен сет матчу триватиме до трьох забитих голів однією командою.

Розклад турніру Lviv mini water polo Open Cup – 2019

5 липня (п’ятниця)

15:00. Жеребкування групового етапу

18:15. Початок матчів групового етапу (вісім поєдинків)

6 липня (субота)

17:15. Продовження матчів групового етапу (чотири поєдинки)

19:15. Матчі плей-оф втішного турніру (два поєдинки)

20:15. Матчі півфінальної стадії (два поєдинки)

7 липня (неділя)

10:00. Стикові матчі (чотири поєдинки)

12:30. Фінал

Прес-служба ВК «Динамо» Львів