COVID-19: НОВІ РЕКОМЕНДАЦІЇ ВІД LEN


Європейський орган управління водних видів спорту LEN дав клубам нові рекомендації щодо запобігання Covid-19 під час проведення офіційних змагань.

«Створіть закрите приміщення, в якому можна ізолювати гравців, тренерський штаб та суддів перед будь-яким матчем або групою матчів. Це стратегія (протокол), прийнята LEN для захисту європейських кубків від загрози Covid-19. Документ (20 сторінок) досить докладний і заснований на принципі, згідно з яким вхід в басейн буде заборонений тим, у кого немає документа, що посвідчує відсутність будь-яких захворювань, спричинених на поширення Covid-19.

Якщо говорити більш детально, то команди повинні будуть здати мазки гравців і персоналу в своїй країні за 72 години до кубкових (офіційних) матчів. Ті, хто здадуть позитивний тест, звичайно, не допускаються.

В дорозі команди залишаться ізольованими і не зможуть покидати готелі, в яких вони проживають, або вступити в контакт з іншими гостями. Протокол також містить кілька правил для забезпечення максимальної безпеки в басейні.

Якщо у члена команди виявляться симптоми Covid-19 під час змагання, його необхідно негайно ізолювати в готелі. У цей момент заходи щодо нього і команди, яку він представляє, повинні бути зроблені керівниками того місця, де проводяться змагання».