Чемпіонат України з водного поло серед чоловічих команд Суперліги відбувся у Львові з 25 по 28 квітня. Між собою змагалися команди груп А та Б. Після 14 зіграних поєдинків ватерполісти “Динамо” набрали 42 бали, що є недосяжним для суперників. На другій сходинці зараз НТУ “ХПІ_ШВСМ” із Харкова, у яких 30 […]
