Для «динамівців» це 13 здобутий Кубок України. ВК «Маріуполь» – срібний призер турніру, а ВК «Харків» (НТУ-ХПІ-ШВСМ) завоював бронзу. Кубок України відбувся у Львові з 27 по 30 червня. Участь у змаганнях взяли команди зі Львова, Києва, Харкова, Маріуполя та Закарпаття. ПІДСУМКИ ТУРНІРУ: 1 місце – ВК «Динамо» […]
