У Стокгольмі завершився другий етап масштабних міжнародних змагань The Nordic Water Polo League. Ватерполісти ВК «Динамо» Львів» зіграли три поєдинки та посіли перше місце в групі H. У групі «Н» було шість команд, які на попередньому етапі, згідно із рейтингом, поділили на дві підгрупи – по три в кожній. Львів’яни […]
