Збірна Києва – срібні призерки чемпіонату, а збірна Донецької області – бронзові. Четвертий, фінальний тур чемпіонату України серед жінок (Вища ліга) відбувся у Львові з 31 травня по 2 червня. РЕЗУЛЬТАТИ МАТЧІВ: ВК «Динамо Амазонки»-КДЮСШ ім. Ю. Кутенка (Львів) – збірна Києва 13-7 (3-1, 0-2, 6-2, 4-2) збірна Донецької […]
