Перший день Суперліги: результати львівських команд


«Динамо» Львів» та ДЮСШ ім. Анатолія Дідуха потрапили до групи А, де борються зі збірними Києва та Закарпатської обл. – УжНУ. 

 

Збірна м. Києва – ДЮСШ ім. Анатолія Дідуха 11-7 (3-2, 2-2, 1-1, 5-2)

ВК «Динамо» Львів» – Збірна Закарпатської області – УжНУ 23-8 (10-1, 3-1, 4-4, 6-2)