Наші найщиріші вітання Дмитрові Лавришинцю (на фото зліва), одному з найтитулованіших українських ватерполістів, ексгравцю ВК “ДИНАМО” ЛЬВІВ, володарю трофеїв у трьох країнах та ексгравцю збірної України.
Сьогодні Дмитрові виповнюється 45 років. Бажаємо йому натхнення для плідної праці, задоволення від улюбленої справи та міцного здоров’я.
Народився в Ужгороді.
Майстер спорту.
Виступав за команди “Динамо” Львів (1997-2014 (з перервами), “Мартіанез (Іспанія, 1997), “ЛУКОЙЛ-Спартак” (Волгоград, Росія, 2000-2002), “Синтез” (Казань, Росія, 2002), “Сентеш” (Угорщина, 2003-2004), команда м.Стамбул (Туреччина, 2004-2005), MWP (Монпельє (Франція), 2005-2008), Ніцца (Франція), 2008), Lou WP (Ліон, Франція (2009-2014).
Грав за національну збірну України (1997-2009), юнацькі збірні СРСР та України. У 2000-му році у складі національної збірної посів перше місце на чемпіонаті Європи групи “В” на Мальті.
Чемпіон України – 2013, 2014, володар Кубка України 2012, 2014 років.
Володар Кубка Росії-2001, срібний призер чемпіонату Росії (2001).
Віце-чемпіон Франції 2006, 2007 і 2009 рр., володар Кубка Франції-2008.

