ГРАВЦІ «ДИНАМО» ЗДАЛИ ТЕСТИ НА КОРОНАВІРУС ТА ВИРУШИЛИ ДО ХАРКОВА


Сьогодні, 26 лютого, ватерполісти львівського «Динамо» здали тести на коронавірус та вирушили до Харкова на матчі першого туру чемпіонату України серед команд Суперліги.

Нагадаємо, з 27 лютого  по 1 березня наша команда зіграє 3 календарних матчі. У суботу, 27 лютого, «Динамо» зіграє зі збірною Харківської області (18:30), 28 лютого з НТУ ХПІ (18:00), а 1 березня з ВК «Маріуполь» (11:15).

Склад львівського «Динамо»:

Воротарі:

Нестор Бабський, Костянтин Нікольський

Польові гравці:

Максим Осика, Михайло Лісовий, Юрій Маметьєв, Олександр Дядюра, Роман Грищук, Орест Джура, Чінгіз Агаджанов, Владислав Бабаєнко, Костянтин Алєксєєв, Ігор Кечеджи, Данило Соколов, Ігор Любінський, Антон Погосян.

Тренери: Олексія Шведов/Юрій Сидорович

Виконавчий директор: Ігор Зінкевич