Ватерпольний клуб «Динамо» Львів щиро вітає своїх вболівальників та усіх громадян України із святом – Днем Державного прапора України!
День державного прапора України відзначається 23-го серпня. Не зважаючи на те, що це свято почали святкувати лише з 2004 року, історія українського прапора сягає сивої давнини. Перше офіційне визнання синьо-жовтого прапора, як символу українського народу сталося більше ста років тому, а саме 22-го березня 1918 року. Саме тоді Центральна Рада ухвалила Закон, затвердивши поєднання жовтого та блакитного кольорів як стяга Української Народної Республіки.
Тож щиро вітаюмо вас з Днем Державного прапора України. Для кожної країни прапор – символ її суверенітету та єдності нації, уособлення її могутності і незалежності. У всі часи державний прапор – священний. За нього віддавали життя і проливали кров, повага до прапора – це повага до свого народу, його коріння і традицій. Упевнені, що, дивлячись на полотнище прапора, кожен українець – як житель Великої Країни – відчуває гордість за свою Батьківщину, за свій великий народ.
Державний прапор України –
Це стяг із двох подовжніх смуг.
Він символ вільної людини,
У ньому український дух!
У синім – небо Батьківщини,
Його безкрайність і блакить,
І вище нього, Україно,
Хай пісня нації летить!
У жовтім кольорі – колосся,
Багатство нашої землі.
Щоб у достатку всім жилося,
І в люднім місті, і в селі.
Нехай він нас усіх завжди єднає,
Його із гордістю несуть.
А світ, побачивши, впізнає:
Під стягом Українці йдуть!
Зі святом вас, дорогі друзі!
Ваш ватерпольний клуб «Динамо» Львів



