Ветерани «Динамо» – переможці «Новорічного Кубка Львова»


water_maliВетерани команди «Динамо Мастерс 55+» стали переможцями традиційного турніру «Новорічний Кубок Львова», що завершився у басейні «Динамо».

У фіналі турніру досвідченіші «динамівці» з рахунком 6:3 обіграли команду ЛУФК (гравці 1999 року народження та молодші). Для команди «Динамо Мастерс 55+» цей турнір став одним з етапів підготовки до чемпіонату Європи, який у вересні 2016 року відбудеться у Хорватії.

У матчі за третє місце «Новорічного Кубка Львова» НУ «Львівська Політехніка» з рахунком 12:6 обіграла команду «Динамо Мастерс 45+».