Перед другим туром у Дніпродзержинську ватерполісти «Динамо» отримали приємний подарунок від Львівської міської ради. За ініціативи міського голови Львова Андрія Садового наші чемпіони отримали нову командну екіпіровку – плавки, ігрові шапочки спортивні костюми, халати та м’ячі.
Нова екіпіровка стала фартовою для «Динамо» на другому турі у Дніпродзержинську. Команда Ігоря Зінкевича святкувала перемоги в усіх п’яти матчах.
