Переможно відігравши усі три матчі в рамках другого фінального та четвертого загалом туру XXVII Чемпіонату України з водного поло серед клубів чоловічої Суперліги сезону-2017/2018 у Маріуполі, гравці та тренери львівського «Динамо» у понеділок ввечері повернулися додому, де їх чекав приємний сюрприз: на вокзалі команду зустрічали рідні, а також працівники клубу і група вболівальників. Звісно, в центрі уваги був багаторічний головний тренер «синьо-білих», а нині директор клубу Ігор Зінкевич, який минулої п’ятниці, 23-го березня, саме на турі в Маріуполі зустрів свій 60-літній ювілей. Пропонуємо вашій увазі фотозвіт про зустріч динамівців у рідному місті.












