На водному майданчику басейну Центру фізичного виховання і спорту Київського політехнічного інституту імені Ігоря Сікорського у боротьбі за Суперкубок України 2017 року зустрілися збірна Харківської області та львівське «Динамо» – чинні чемпіон і володар Кубка України. У підсумку перемогу з рахунком 8:7 святкували динамівці, які тим самим другий рік поспіль вибороли почесний трофей. Пропонуємо до вашої уваги фотозвіт даної події.
Прес-служба ВК «Динамо» Львів
Фото: Андрій Строкатов











































